Zamiatarki Aebi Schmidt. Wielofunkcyjne, ekonomiczne, dostosowane do potrzeb.

Zamiatarki Aebi Schmidt. Wielofunkcyjne, ekonomiczne, dostosowane do potrzeb.

Codzienne prace porządkowe, utrzymanie ulic, chodników, ścieżek rowerowych, parkingów, terenów przemysłowych – to zadania, którym bez problemu, doskonale sprostają produkty Aebi Schmidt.

Oto przegląd wybranych rozwiązań Aebi Schmidt Group. Producent ten jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych rozwiązań, pozwalających klientom realizować misję utrzymania czystej i bezpiecznej infrastruktury.

Swingo 200⁺ i eSwingo 200⁺

Zamiatarka Swingo 200⁺, jak i eSwingo 200⁺, to idealne rozwiązania do codziennych prac porządkowych, zarówno na chodnikach i ścieżkach rowerowych w centrach miast, jak i na terenach przemysłowych lub w obiektach parkingowych. Możliwość montażu dodatkowego osprzętu pozwala na zastosowanie tych zamiatarek do sprzątania i spryskiwania nawierzchni w ramach zimowego utrzymania dróg, czyszczenia studzienek ściekowych, czyszczenia wysokociśnieniowego i zwalczania chwastów. Efektywne i wydajne zamiatanie, przy zachowaniu niskich kosztów przez cały cykl życia produktu. Wersja eSwingo 200⁺ to nie tylko jedna z najbardziej ekologicznych, ale również jedna z najbardziej opłacalnych w eksploatacji kompaktowych zamiatarek na rynku: zapewnia oszczędność do 85% kosztów energii oraz do 70% kosztów utrzymania w porównaniu z modelem wyposażonym w silnik wysokoprężny. Klasa pojemności tych zamiatarek Swingo to 2 m3.

Flexigo 150

Najmniejsza wielofunkcyjna zamiatarka w ofercie firmy Schmidt, zapewniająca możliwość uniwersalnego dozbrojenia i współpracy z różnym osprzętem zawieszanym i do zabudowy. Odpowiednia do prac związanych z letnim, jak i zimowym utrzymaniem dróg. Flexigo 150 oferuje możliwość uniwersalnego zastosowania, dzięki komfortowemu przegubowemu układowi kierowniczemu, dużej masie użytecznej oraz dopuszczalnej masie całkowitej wynoszącej 3,5 t. Klasa pojemności Flexigo 150 to 1,5 m3. Od ulic, po wąskie uliczki w strefach ruchu pieszego. Do kierowania Flexigo 150 wystarcza unijne prawo jazdy kategorii B.

Cleango 500

Zamiatarka Cleango 500 nadaje się idealnie do codziennych prac porządkowych w obszarach śródmiejskich, na chodnikach i ścieżkach rowerowych lub na terenach przemysłowych. Dzięki dużej mocy ssania zamiata z dużą prędkością roboczą i bezproblemowo zbiera duże ilości zanieczyszczeń. Duża pojemność zbiornika na materiał zmieciony (5 m3) umożliwia wydajne zbieranie zmiotek oraz długi czas pracy bez przerwy. Cleango 500 wyróżnia się za sprawą przyjaznej dla środowiska technologii silników, innowacyjności, niskich kosztów w całym cyklu życia produktu oraz wysokiego poziomu komfortu dla kierowcy. Zamiatarki Cleango, podobnie jak Flexigo oraz Swingo, dostępne są w wersji 2- oraz 3-szczotkowej.

Street King 660

To przykład zamiatarki o szczególnie dużej mocy i wydajności, przeznaczonej do zabudowy na podwoziu. Duża moc ssania i zbiornik na materiał zmieciony o pojemności 7 m3 oraz zbiornik na wodę o dużej pojemności zapewniają możliwość pracy przez długi czas bez przerwy oraz wysoką wydajność.

Zastosowanie ramy samonośnej pozwala na montaż zamiatarki do zabudowy na każdym typowym podwoziu ciężarowym, które spełnia wymogi w zakresie obciążenia granicznego – unikalna koncepcja o dużej uniwersalności i możliwości modyfikacji.

Schmidt StreetKing 660.JPG

Wasa 300⁺

Zamiatarka Wasa 300+, ze zbiornikiem o pojemności 3 m3, stanowi optymalny wybór do sprzątania ulic w małych miastach i gminach oraz na terenach przemysłowych i portowych. Ta wydajna maszyna zbiera brud mechanicznie, co pozwala uniknąć powstania dużych ilości powietrza odlotowego zawierającego pył drobny. Wasa 300+ dostępna jest w różnych wariantach, które umożliwiają precyzyjne dostosowanie do szerokiej gamy zadań. Spełnia też wymogi najwyższego poziomu certyfikacji PM10/PM2,5 (4 gwiazdki).

MSH

Zamiatarki ciągnione MSH to nadzwyczaj zwrotne i łatwe w obsłudze maszyny, zapewniające optymalne wyniki zamiatania także w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Bardzo niski poziom hałasu generowanego podczas pracy sprawia, że zamiatarki MSH stanowią idealne rozwiązanie do pracy na terenach mieszkalnych i miejskich. Zamiatarka MSH wyróżnia się solidną, sprawdzoną od wielu lat konstrukcją, która zapewnia niskie koszty eksploatacji i długą żywotność. Zamiatarka MSH dostępna jest w dwóch wariantach wielkości zbiornika: 0,7 m3 i 1,5 m3.

VKS

Walcowe szczotki doczepiane typu VKS zaprojektowane są do montażu czołowego oraz tylnego na średnich i ciężkich pojazdach transportowych, jak UNIMOG, samochody ciężarowe, ciągniki oraz inne pojazdy. Maszyny typu VKS nadają się idealnie do usuwania większych zabrudzeń z powierzchni o dużych rozmiarach. Dzięki różnym zestawom szczotek możliwe jest ich użytkowanie o każdej porze roku. Maszyna typu VKS dostępna jest w różnych wariantach oraz ze szczotkami walcowymi o różnych długościach.

LKS

Maszyna LKS to walcowe szczotki doczepiane typu LKS, zaprojektowane z myślą o montażu czołowym na pojazdach transportowych o wąskim rozstawie kół. Maszyna typu LKS przeznaczona jest do eksploatacji pod większym obciążeniem oraz do usuwania większych zabrudzeń zarówno z powierzchni małej, jak i średniej wielkości. Dzięki różnym zestawom szczotek możliwe jest użytkowanie maszyny o każdej porze roku. Dostępna w różnych wariantach oraz ze szczotkami walcowymi o różnych długościach.

Zachęcamy do zapoznania się pełną gamą rozwiązań Aebi Schmidt Group na stronie www.aebi-schmidt.com/polska


Źródło: Aebi Schmidt Group


Przeczytaj także: Miniaturowe roboty mogą czerpać energię z otoczenia. Wyeliminowanie baterii pozwala na zmniejszenie rozmiaru urządzenia i wydłużenie żywotności

Udostępnij
KATEGORIA
TAGS