SABUR Innovation Day.

SABUR Innovation Day.

Już 28 października odbędzie się  organizowane przez firmę SABUR największe w tym roku multibrandowe spotkanie dotyczące automatyki budynkowej i przemysłowej – SABUR Innovation Day.

W ramach wydarzenia:

  • 6 bloków tematycznych.
  • Najbardziej nowoczesne systemy IoT, Cybersecurity, MES, Industry 4.0, PV, BMS.
  • Najbardziej inspirujące scenariusze zastosowań.
  • Najciekawsze historie wdrożeń.
  • Ponadto – przedpremierowy pokaz nowego autorskiego rozwiązania firmy SABUR – CERTAGO.

Zarządzasz przedsiębiorstwem, jesteś właścicielem lub administratorem nieruchomości, prowadzisz nowoczesne gospodarstwo rolne. W obszarze automatyki jesteś raczej debiutantem, ale znasz się na prowadzeniu biznesu i doceniasz znaczenie i rolę nowoczesnych technologii. Jesteś otwarty na nowości i z pełną świadomością inwestujesz w rozwiązania, które umożliwiają Ci poprawę efektywności lub obniżenie kosztów… to wydarzenie jest dla Ciebie.

Jesteś automatykiem, z wykształcenia lub z zamiłowania. Interesują Cię nowoczesne technologie. Masz otwarty umysł i nie lubisz chodzić na skróty. Do nowych pomysłów podchodzisz z entuzjazmem. Jesteś wrogiem rutyny. Chętnie rozwijasz posiadane umiejętności i sprawdzasz je w praktyce. Szukasz odpowiedzi na konkretne pytania (własne lub swoich klientów) lub inspiracji do dalszej pracy… znajdziesz je w prezentacjach firmy SABUR.

CERTAGO created by SABUR. Przedpremierowy pokaz nowego rozwiązania. Certago – nowoczesne podejście do analizy i zarządzania danymi procesowymi; Uniwersalne rozwiązanie dla światów OT, IT, IoT; Przegląd najważniejszych funkcjonalności systemu; Architektura systemu; Możliwości komunikacyjne; Przykładowe scenariusze zastosowania; Wartości dodane dla użytkownika; Dlaczego warto?Po nitce do kłębka. Droga informacji z hali produkcyjnej do systemu SCADA, zgodnie z ideą Industry 4.0. Rola i znaczenie informacji w Industry 4.0; Projektowanie rozwiązania a realizowane procesy; Źródła danych i ich wpływ na kształt systemu; Elementy sprzętowe – cechy, właściwości; Oprogramowanie – rola i funkcjonalności; Komunikacja – integralny element rozwiązania; Korzyści – efekt synergii.
Od piwnicy aż po dach. Nowoczesne systemy BMS. BMS – oczekiwania użytkownika; BMS – rzeczywistość; Architektura systemu; Najważniejsze funkcjonalności rozwiązania; Różne korzyści dla różnych typów użytkowników; System w praktyce;Po pierwsze – nie ryzykuj! Rozwiązania dla (cyber)bezpieczeństwa sieci OT. Cyberbezpieczeństwo w systemach automatyki – zagrożenia, czynniki ryzyka, scenariusze; Narzędzia podnoszące poziom bezpieczeństwa; Cyberbezpieczeństwo w obszarze obsługi komunikacji sieciowej i zdalnych połączeń; Szyfrowane standardy komunikacyjne;
Słoneczny patrol. System do zarządzania i monitorowania farm fotowoltaicznych. Adresaci rozwiązania – ich potrzeby i oczekiwania; Idea rozwiązania – założenia i cele; Koncepcja – uproszczony schemat działania; Funkcjonalności i cechy wyróżniające. Efekty – korzyści mierzalne i niemierzalne; Pokaz praktyczny.

Gdzie kabel nie może … Komunikacja bezprzewodowa i IoT w praktyce. Sieci LPWan (Low Power Wide Area Network) – podstawowe parametry, cechy, wyzwania; Wprowadzenie do  LoRaWAN –  korzyści i możliwości zastosowań; Jak to jest zrobione? – elementy sieci komunikacyjnej; Własna sieć komunikacyjna – od projektu do uruchomienia. Wartości dodane, przykładowe scenariusze;

 

Rejestracja: https://saburwebinar.clickmeeting.com/sabur-innovation-day/register

Last Updated on 31 października, 2021 by Redakcja

KATEGORIA