Nasza technologia znajduje zastosowanie w praktycznie wszystkich obszarach gospodarki. Rozmowa z Darią Roszczyk-Krowicką

Nasza technologia znajduje zastosowanie w praktycznie wszystkich obszarach gospodarki. Rozmowa z Darią Roszczyk-Krowicką

Blulog w bardzo dużym tempie się rozwija, w wielu branżach. Co jest kluczem do tak dynamicznego wzrostu?

Nasza firma skupia profesjonalistów z tych dziedzin i branż, które są niezbędne w kontekście optymalizacji procesów zabezpieczenia łańcucha zimna. Kompetencje, między innymi techniczne i IT, pozwoliły na wprowadzenie nowej jakości rozwiązań w logistyce i transporcie. Dzięki wiedzy i skupieniu profesjonalnego grona, firma rozwija także rozwiązania dla predykcji warunków i wystąpienia zaburzeń w innych obszarach, np. Ubezpieczeń, gospodarce magazynowej, etc. Najważniejszym aspektem i niezbędnym do osiągnięcia tego celu to zebranie w jednym miejscu ludzi o uzupełniających się kompetencjach. 

W jakim kierunku planujecie Państwo zmierzać dalej, jakie cele stawiacie sobie na najbliższe lata?

Najkrócej mówiąc – chcielibyśmy by nasza usługa, tak uniwersalna i łatwa do wprowadzenia czy integracji z procedurami już istniejącymi, okazała się rozwiązaniem masowym. Dostarczenie rozwiązań dla indywidualnych odbiorców jest trudne do osiągnięcia i do tej pory zdawało się poza zasięgiem firm. Działanie w obszarach logistyki i ubezpieczeń, współpraca z sektorem spożywczym i medycznym nauczyło nas jednak w jaki sposób wprowadzać nasz know how w sposób masowy – poprzez przygotowanie rozwiązań dla firm, które z naszym wsparciem mogą rozwijać i uatrakcyjniać swoje własne portfolio.  

Czy są branże i dziedziny, w których rozwiązania oferowane przez Blulog są szczególnie często wybierane?

Przede wszystkim Blulog jest wybierany ze względu na fakt, że gwarantuje łatwiejsze zachowanie jakości w łańcuchu dostaw od producenta do konsumenta. Nie skupilibyśmy się może jedynie na tych rynkach, natomiast w istocie wprowadzając produkty dla branż tak ściśle obwarowanych normami jak farmaceutyka (w tym monitoring szczepionek Pfizera w Agencji Rezerw Materiałowych) i sektor spożywczy udowodniliśmy, że nasza technologia znajduje zastosowanie w praktycznie wszystkich obszarach gospodarki. 

Systemy Blulog można już spotkać nie tylko w Polsce i Europie, ale np. W Ameryce Północnej. Czy planujecie ekspansję na nowe regiony świata?

Obsługujemy rynek międzynarodowy – rozwiązane rozpatrywane jest bardziej w kategoriach dedykowania dla branż, nie krajów czy regionów. Pracujemy na wszystkich kontynentach w ponad 80 państwach dzięki ścisłej współpracy z partnerami, zarówno bezpośrednio, jak i w zakresie dystrybucji czy integracji.

Last Updated on 31 października, 2021 by Redakcja

KATEGORIA