Maxon nieruchomości w Warszawskim Riverside Park

Maxon nieruchomości w Warszawskim Riverside Park

MAXON Nieruchomości już w lutym otworzy swoje biuro na warszawskim Powiślu. W transakcji najmu powierzchni właściciela budynku reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. to agencja nieruchomości, która od ponad 30 lat działa na polskim rynku i zatrudnia 150 doradców mieszkaniowych oraz 30 doradców komercyjnych. Firma ma swoje oddziały w sześciu miejscach w Warszawie, a już wkrótce otworzy nowe siódme biuro o powierzchni 135 mkw. w kompleksie Riverside Park.

Cieszymy się, że firma MAXON zdecydowała się wybrać kompleks Riverside Park na swoje biuro. Budynki są bardzo dobrze zlokalizowane i otoczone licznymi punktami gastronomicznymi, sklepami czy parkami. W połączeniu z wysokim standardem wykończenia biuro jest idealnym miejscem do pracy. Wierzę więc, że spełni oczekiwania pracowników agencji – mówi Monika Sieradzan, Senior Negotiator, Cushman & Wakefield.

Dziękujemy firmie Cushman & Wakefield za współpracę przy tym projekcie. Mimo pandemii udało nam się utrzymać zakładane tempo wzrostu. To na pewno nie nasz ostatni oddział w Warszawie – mówi Janusz Iracki, Prezes Zarządu, MAXON Nieruchomości.

Riverside Park to kompleks biurowy składający się z dwóch budynków, oferujący łącznie 12 700 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Obiekty zlokalizowane są na Powiślu przy ul. Fabrycznej, na skrzyżowaniu dwóch głównych dróg – Trasy Łazienkowskiej i Wisłostrady. Kompleks należy do firmy Cromwell Property Group Polska. Kompleks jest zarządzany przez Cromwell Property Group w imieniu Cromwell European REIT.


Autor:

Cushman & Wakefield

Last Updated on 24 marca, 2021 by Karolina Ampulska

KATEGORIA