Dwie nominacje w BNP Paribas Real Estate Asia Pacific

Dwie nominacje w BNP Paribas Real Estate Asia Pacific

W ramach realizacji najnowszych planów rozwoju BNP Paribas Real Estate w regionie Azji i Pacyfiku, Han Khim Siew oraz Mathieu Brummer zostali mianowani Współdyrektorami BNP Paribas Real Estate Asia Pacific. Siedzibą Hana jest Singapur, a jego funkcyjnym przełożonym będzie Joris Dierckx, Dyrektor Generalny BNP Paribas Oddział w Singapurze, natomiast Mathieu pracuje w biurze w Hongkongu, gdzie jego funkcyjnym przełożonym będzie Hugo Leung, Dyrektor Generalny BNP Paribas Oddział w Hongkongu. Równocześnie ich bezpośrednim przełożonym będzie Larry Young, Dyrektor International Investment Group (IIG) w BNP Paribas Real Estate.

Od momentu powstania spółki w 2013 roku BNP Paribas Real Estate Asia Pacific przeprowadziła na rynkach nieruchomości Europy kontynentalnej oraz Wielkiej Brytanii transakcje z udziałem inwestorów azjatyckich opiewające na łączną kwotę ponad 9 miliardów EUR, które to fundusze zainwestowane zostały w aktywa komercyjne z sektorów biurowego, handlowego, magazynowego oraz hotelarskiego. Do osiągnięcia tak doskonałych wyników w ogromnym stopniu przyczyniła się ścisła współpraca z działami Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej, Bankowości Prywatnej Wealth Management oraz Zarządzania Aktywami w regionie Azji i Pacyfiku. Utworzenie nowych struktur ma na celu intensyfikację praktyk sprzedaży komplementarnej pomiędzy poszczególnymi podmiotami grupy BNP Paribas

Larry Young

Han Khim Siew został powołany na stanowisko Współdyrektora BNP Paribas Real Estate Asia Pacific z siedzibą w Singapurze, gdzie wcześniej pełnił on funkcję Dyrektora Zarządzającego singapurskiego oddziału spółki. Han uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości i finansów w London School of Economics and Political Science w Wielkiej Brytanii. Posiada on międzynarodowe doświadczenie zdobyte na rynkach w Hongkongu, Singapurze, Indonezji i Brunei, a ścieżka jego kariery wiodła od stanowisk rządowych, poprzez pracę dla funduszu private equity działającego na rynku nieruchomości, po świadczenie usług doradczych na rynkach nieruchomości w regionie Azji i Pacyfiku oraz Europie i piastowanie stanowiska Dyrektora w Commonwealth Africa Investmenet Fund w Johannesburgu. Przed dołączeniem do BNP Paribas Real Estate w 2013 roku był Dyrektorem działu Inwestycji w Jones Lang LaSalle Indonesia. Od 2013 roku Han przeprowadził na rynkach europejskich transakcje z udziałem inwestorów azjatyckich o wartości ponad 3 miliardów USD. Biegle posługuje się językiem angielskim, chińskim, indonezyjskim oraz malajskim.

Mathieu Brummer przewodził działaniom BNP Paribas Real Estate w regionie Azji Północnej ukierunkowanym na pozyskiwanie kapitału od momentu powstania platformy w Hongkongu w 2013 roku, gdzie w ostatnim czasie piastował stanowiska Dyrektora Zarządzającego i Zastępcy Dyrektora BNP Paribas Real Estate North Asia. Mathieu wprowadził na rynki Europy szereg inwestorów azjatyckich i może pochwalić się doprowadzeniem do finalizacji transakcji inwestycyjnych o łącznej wartości sięgającej kilku miliardów dolarów. Przed dołączeniem do BNP Paribas Real Estate w 2011 roku spędził sześć lat po stronie inwestorskiej w Morgan Stanley Real Estate we Frankfurcie nad Menem, gdzie zajmował się przejęciami, pozyskiwaniem finansowania i zarządzaniem aktywami. Przed ukończeniem 30 roku życia Mathieu został mianowany Zarządcą Funduszu odpowiedzialnym za warty 500 milionów euro fundusz działający w obszarze nieruchomości instytucjonalnych. Mathieu ukończył Maastricht University School of Business and Economics w Holandii. Mówi po angielsku, niemiecku, francusku i niderlandzku.


Autor:

BNP Paribas Real Estate

Last Updated on 25 marca, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA