100% powierzchni biurowej w Zebra Tower – wynajęte

Do grona najemców Zebra Tower dołączyła firma Markant Polska, zajmując ostatnie 625 mkw. na 16. piętrze budynku. Tym samym, liczący ponad 18 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, obiekt zyskał stuprocentowe obłożenie. Wyłącznym agentem wynajmującym Zebra Tower jest międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. Budynek klasy A, który został ukończony w roku 2010, wchodzi w skład portfela nieruchomości Union Investment. W transakcji spółkę Markant Polska reprezentowała firma doradcza Nuvalu Polska.

Rekomendowany przez nas budynek Zebra Tower spełnia kluczowe oczekiwania Markant Polska – zlokalizowany jest w centrum Warszawy, z doskonałym dostępem do komunikacji dzięki pobliskiej stacji metra. Nasz klient zajmie najwyższe piętro biurowca, z którego rozciąga się niepowtarzalny widok na panoramę miasta – mówi Robert Pastuszka, Associate Director w Nuvalu Polska.

Za komercjalizację budynku odpowiedzialni są Anna Górska-Kwiatkowska i Marcin Górski z międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield.

Zebra Tower to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków biurowych w stolicy. Wysoki standard oraz doskonała lokalizacja, umożliwiająca łatwy dojazd transportem publicznym i prywatnym w połączeniu z konsekwentnie realizowaną strategią doboru najemców sprawiły, że osiągnęliśmy stuprocentowe obłożenie obiektu – mówi Anna Górska-Kwiatkowska, partner w  Cushman & Wakefield.

Zebra Tower to 16-piętrowy projekt wieżowy, który oferuje ponad 18 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji, tuż przy Rondzie Jazdy Polskiej i w pobliżu Pola Mokotowskiego, w biznesowym centrum Warszawy. Obiekt jest doskonale skomunikowany z centrum miasta. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja metra – Politechnika, a także linie autobusowe i tramwajowe. Zebra Tower oferuje bardzo wysoki standard powierzchni, co zostało potwierdzone certyfikatem LEED Gold.

Wynajęcie biurowca Zebra Tower w całości podkreśla to, że budynki klasy A w atrakcyjnych lokalizacjach cieszą się zainteresowaniem nawet w trudnych czasach na rynku oraz świadczy o znaczeniu certyfikowanych obiektów biurowych dla różnych branż w Warszawie – mówi Christian Jansen, Asset Manager w Union Investment.

Union Investment jest jedną z największych w Europie firm zarządzających inwestycjami w nieruchomości – zarządza obecnie aktywami o wartości ok. 45 mld euro. Union Investment jest obecna w 23 krajach na całym świecie. Oprócz zaangażowania na rynku nieruchomości biurowych, firma koncentruje się również na inwestycjach w obiekty logistyczne, hotelowe i handlowe.


Autor:

Cushman & Wakefield

Last Updated on 29 kwietnia, 2021 by Karolina Ampulska

KATEGORIA