Biurowiec Łódź 1 w portfolio Cushman & Wakefield

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację budynku biurowego Łódź 1, należącego do Prime Holdings Group.

Łódź 1 to nowy budynek w portfolio Cushman & Wakefield. Za wynajem 6,5 tys. mkw. powierzchni biurowej w obiekcie odpowiedzialne będą Zuzanna Krech i Anna Szurek z łódzkiego oddziału firmy, dodatkowo wspierane przez Monikę Sieradzan.

Cieszymy się, że możemy poinformować o nawiązaniu współpracy z grupą Prime Holdings, która wybrała firmę Cushman & Wakefield na wyłącznego agenta ds. wynajmu powierzchni w budynku biurowym Łódź 1, położonym w samym sercu Łodzi i świetnie skomunikowanej lokalizacji. Łódź 1 ma ogromny potencjał, o czym świadczy fakt, że budynek ten był przez ostatnie lata w pełni wynajęty. Wiąże się z nim także element historii dotyczącej początków sektora outsourcingowego w Łodzi – mówi Zuzanna Krech, Dyrektor Regionalna, Polska Centralna, Cushman & Wakefield

Łódź 1 to czterokondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni najmu wynoszącej 6,5 tys. mkw. Zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta, przy al. Piłsudskiego 22, dzięki czemu najemcy mają do swojej dyspozycji rozbudowaną infrastrukturę miejską, między innymi przystanki tramwajowe i autobusowe, centrum handlowe Galeria Łódzka, deptak wzdłuż ul. Piotrkowskiej oraz liczne restauracje, kawiarnie i sklepy. Na parkingu dostępne są naziemne miejsca parkingowe dla 140 aut.

Prime Holdings Group jest prywatną i zarządzaną przez właściciela platformą nieruchomości, która koncentruje się na działalności w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Specjalizuje się w aktywnym inicjowaniu, strukturyzowaniu i finansowaniu inwestycji w nieruchomości typu private equity oraz zarządzaniu nimi, ze szczególnym uwzględnieniem obiektów w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach.


Autor:

Cushman & Wakefield

Last Updated on 22 grudnia, 2020 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA