Budowa nowoczesnego osiedla mieszkaniowego Fantazja w dzielnicy Bemowo

Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD rozpoczyna w trybie generalnego wykonawstwa budowę osiedla mieszkaniowego składającego się z kompleksu 5 nowoczesnych budynków mieszkalnych przy ul. Kopalnianej na warszawskim Bemowie.

Deweloperem projektu jest międzynarodowa Grupa Kapitałowa Cordia, która w Polsce realizuje liczne projekty mieszkaniowe w Warszawie, Krakowie i Trójmieście, jednocześnie planując kolejne premiery w innych, dużych miastach. Firma działa intensywnie i z sukcesami również na rynku węgierskim, rumuńskim, a ostatnio również w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. 

Za projekt architektoniczny Fantazji odpowiada pracownia Latergrupa.

Osiedle budynków wielorodzinnych Fantazja, będzie się wyróżniać swoją nietuzinkową i przyciągającą uwagę stylistyką nawiązującą do prostego, skandynawskiego stylu, który znamy doskonale z działalności naszej Grupy w Skandynawii. Strzeliste dachy i jasna elewacja z elementami w kolorze naturalnego drewna sprawią, że budynki zachowają swój styl niezależnie od czasu.

Na przyszłych mieszkańców będzie czekać 147 mieszkań o powierzchniach od 40 do 120 m2. Na ostatnich piętrach budynków zaplanowano apartamenty typu loft o wysokości nawet 5 metrów.

Spokojna, zielona lokalizacja idealnie współgra z dobrym połączeniem z całą stolicą.  Osiedle powstaje w prężnie rozwijającej się dzielnicy Bemowo w okolicy Fortu Chrzanów, w pobliżu planowanej stacji metra Połczyńska, która połączy dzielnicę ze wszystkimi częściami miasta. Z kolei bliskość trasy krajowej S8 zapewnia możliwość szybkiego wyjazdu z Warszawy.

Projekt sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Każde mieszkanie będzie wyposażone w przestronną loggię lub ogródek. W projekcie przewidziano podziemny parking uwzględniający
miejsca postojowe, także dla samochodów elektrycznych, z bezpośrednim wjazdem z ul. Kopalnianej, co przełoży się na brak ruchu samochodowego wewnątrz osiedla. Lokalizacja kompleksu gwarantuje bliskość dużych terenów zielonych takich jak Puszcza Kampinoska, Park Górczewska czy Las Bemowo, gdzie przyszli mieszkańcy będą mogli odetchnąć od zgiełku miasta.  


Autor:

F.B.I. TASBUD S.A.

Last Updated on 16 lutego, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA