Chmielna 89 pod opieką Cushman & Wakefield

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield od września 2020 roku objęła zarządzanie biurowcem Chmielna 89 na warszawskiej Woli.

Chmielna 89 Office Building to biurowiec zlokalizowany w biznesowym centrum stolicy, którego właścicielami są spółka Cavatina Holding S.A. oraz fundusz zarządzany przez Madison International Realty, który w wyniku świeżo przeprowadzonej transakcji nabył 65% udziałów w projekcie. Charakterystyczną cechą obiektu jest jego bryła o podciętym kształcie, która przypomina kryształ. Budynek posiada 14 kondygnacji i ponad 25 tys. mkw. powierzchni biurowej. Głównym najemcą budynku jest PKO Bank Polski. 

Cieszymy się na tę pierwszą współpracę z klientem tym bardziej, że budynek jest wyjątkowy pod kilkoma względami. Oprócz oryginalnej bryły obiekt posiada także certyfikat BREEAM na poziomie „Excellent”. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom zarówno klienta, jak i głównego najemcy – mówi Grzegorz Dyląg, Head of Asset Services Business Space, Cushman & Wakefield.


Autor:

Cushman & Wakefield

Last Updated on 28 kwietnia, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA