Cushman & Wakefield agentem wyłącznym krakowskiego kompleksu biurowego należącego do GTC

Cushman & Wakefield agentem wyłącznym krakowskiego kompleksu biurowego należącego do GTC

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield będzie reprezentować w wynajmie powierzchni biurowych właściciela krakowskiego kompleksu biurowego zlokalizowanego przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta – Al. Armii Krajowej. Kompleks biurowy oferuje łącznie ponad 36 900 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej.

W skład zlokalizowanego w północno-zachodniej części Krakowa parku biurowego wchodzą cztery budynki: Galileo, Newton, Edison oraz Pascal. Wyróżnia się on ofertą udogodnień dla pracowników i rozbudowaną strefą zieleni przed budynkami. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe oraz infrastruktura rowerowa.

Od wielu lat zajmuję się doradztwem w sektorze nieruchomości komercyjnych, ale sam jestem również wymagającym użytkownikiem biur. Patrzę więc na ten kompleks z dwóch różnych perspektyw. Budynki biurowe GTC przy ul. Armii Krajowej wyróżnia przede wszystkim doskonałe położenie w „zielonej” części miasta oraz bogata oferta udogodnień dla najemców, takich jak nowoczesne centrum konferencyjne, siłownia, promenada z pergolami czy grota solna. Najemcy z pewnością docenią również widok z okien na Kopiec Kościuszki oraz sąsiedztwo Błoń i licznych obiektów sportowych, ponieważ właśnie takie otoczenie tworzy klimat sprzyjający powrotowi pracowników do biur. Zarówno komfort pracy, jak i doskonałe warunki do wypoczynku oraz bogata infrastruktura w samym obiekcie i w jego bezpośrednim sąsiedztwie, to argumenty, które na pewno przekonają wiele firm do znalezienia tu idealnego miejsca na swoją nową siedzibę – podkreśla Michał Galimski, Partner, Head of Regional Markets, Cushman & Wakefield.

Budynki biurowe wchodzące w skład kompleksu oferują optymalną wielkość piętra, układ umożliwiający elastyczny podział powierzchni, wysokiej klasy materiały wykończeniowe i liczne udogodnienia dla najemców, m.in. 470 stanowisk parkingowych, miejsca dla rowerów, restaurację i kawiarnię, kiosk czy zielone miejsca do odpoczynku przed budynkami. W wyniku modernizacji przeprowadzanych przez właściciela w ostatnim czasie utworzono zielone pergole na zewnątrz, odnowiono lobby recepcyjne oraz wyposażono kompleks w nową siłownie, grotę solną i nowoczesną salę konferencyjną.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z tak doświadczonym partnerem jakim jest Cushman & Wakefield pozwoli sprostać rosnącym wymaganiom naszych obecnych najemców oraz zainteresuje nowych klientów. Firma zostanie wyłącznym agentem naszego flagowego krakowskiego parku biznesowego – . Wierzymy, że wieloletnie doświadczenie Cushman & Wakefield, jako międzynarodowego agenta, który potrafi wsłuchiwać się w potrzeby lokalnych społeczności sprawi, że nasz kompleks pozostanie atrakcyjną lokalizacją dla najemców ceniących najwyższą jakość usług – mówi Grzegorz Boczek, dyrektor działu ds. najmu powierzchni biurowej w GTC.

Park biznesowy GTC w Krakowie otrzymał zielony certyfikat BREEAM IN USE EXCELLENT, który gwarantuje wysoki komfort pracy i bezpieczeństwo. Certyfikacja BREEAM to jedna z najbardziej popularnych w Europie metod oceny budynków pod kątem ich ekologiczności. Uzyskanie certyfikatu jest potwierdzeniem najwyższego standardu nieruchomości, zastosowania najnowocześniejszych technologii oraz wdrożenia najlepszej polityki zarządzania. W związku z pandemią w obiekcie wprowadzono szereg rozwiązań ułatwiających bezpieczną pracę i szybszy powrót pracowników do biur.

Grupa GTC to deweloper i inwestor w sektorze nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynku polskim oraz stolicach Europy Środkowo-Wschodniej. Obecnie Grupa jest właścicielem i zarządcą 51 budynków komercyjnych oferujących ok. 810 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii.


Autor:

Cushman & Wakefield

Last Updated on 15 października, 2021 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA