Cushman & Wakefield z tytułem „All Star” w rankingu IAOP® oraz wyróżnieniem „Sustained Excellence” wśród najlepszych firm outsourcingowych

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) zdobyła tytuł „All Star” przyznany przez stowarzyszenie International Association of Outsourcing Professionals (IAOP®) w związku z uzyskaniem najwyższych not w najważniejszych kategoriach ocenianych w rankingu 2021 Global Outsourcing 100®. Dodatkowo otrzymała także wyróżnienie „Sustained Excellence” za zakwalifikowanie się do zestawienia najlepszych firm outsourcingowych świata dziesiąty rok z rzędu.

Firma Cushman & Wakefield uzyskała doskonały wynik w kategorii referencje od klientów, która stanowi najważniejszy element składowy ogólnej punktacji, w uznaniu efektów podejmowanych działań i wartości kreowanej na rzecz jej kluczowych klientów. Cushman & Wakefield otrzymał również najwyższe oceny w takich kategoriach jak nagrody i certyfikaty, programy na rzecz innowacyjności oraz społeczna odpowiedzialność biznesu, które mają coraz większe znaczenie przy wyborze firm outsourcingowych przez klientów.

Cieszymy się, że firma Cushman & Wakefield ponownie uzyskała najwyższe noty we wszystkich kategoriach ocenianych w opracowanym przez IAOP rankingu Global Outsourcing 100, zwłaszcza pod względem referencji od klientów – mówi Bill Knightly, dyrektor generalny Global Occupier Services (GOS) w Cushman & WakefieldPodczas współpracy z klientami angażujemy nasze najlepsze zasoby, od oferowania innowacyjnych rozwiązań opartych na danych po zatrudnianie najbardziej utalentowanych specjalistów w branży. Uzyskane oceny świadczą o naszym dążeniu do zapewnienia usług najwyższej jakości – dodaje Bill Knightly.

Miniony rok był trudny dla wielu klientów firmy Cushman & Wakefield, ale jej pracownicy odpowiadający za zarządzanie nieruchomościami i obiektami oraz mający bezpośredni kontakt z klientami, zarówno w ramach struktur GOS, jak i C&W Services, podejmowali działania, które wykraczały poza ich zwykły zakres obowiązków, aby zapewnić organizacjom i ich kadrze bezpieczne warunki funkcjonowania.

W dzisiejszych czasach, wybór odpowiednich kontrahentów ma większe znaczenie niż kiedykolwiek wcześniej. Na rynku są setki profesjonalnych firm usługowych i doradczych, ale podmioty korzystające z outsourcingu potrzebują informacji na temat tego, co je wyróżnia. Temu właśnie służy ranking Global Outsourcing 100. Jesteśmy dumni, że firma Cushman & Wakefield została doceniona – mówi Debi Hamill, CEO IAOP.

Ranking 2021 Global Outsourcing 100 prezentuje najlepsze na świecie firmy świadczące usługi outsourcingowe i doradcze. Powstał w oparciu o zgłoszenia otrzymane i ocenione według rygorystycznej metodologii punktacji, obejmującej bezstronną analizę przeprowadzoną przez niezależne jury składające się z usługobiorców – członków stowarzyszenia IAOP, którzy dysponują bogatym doświadczeniem w zakresie wyboru firm outsourcingowych i doradczych.


Autor:

Cushman & Wakefield

Last Updated on 21 kwietnia, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA