hotelAG – doświadczony deweloper hotelowy

hotelAG – doświadczony deweloper hotelowy

hotelAG to zespół doświadczonych profesjonalistów z dziedziny hotelarstwa, działających na zasadzie Asset & Project Management. W ramach prowadzonych projektów hotelowych specjaliści hotelAG realizują kompleksowe działania zarówno z zakresu koncepcji funkcjonalnej jak i analizy finansowej, budowy, pre-openingu, otwarcia i zarządzania oraz sprzedaży, marketingu i PR.

W 2019 roku grupa hotelAG otworzyła na warszawskim Mokotowie pierwszy w Polsce hotel marki Four Points by Sheraton, wchodzący w struktury Marriott International. W sierpniu tego samego roku otwarty został 4-gwiazdkowy hotel resortowy, Seaside Park Kołobrzeg.

Obecnie grupa prowadzi projekt budowy i uruchomienia hotelu Four Points by Sheraton Gdańsk Airport, który powstanie bezpośrednio przy lotnisku w Gdańsku. Obiekt będzie posiadał 123 pokoje, restaurację, bar, fitness, zaplecze konferencyjne oraz blisko 140 naziemnych miejsc parkingowych. Otwarcie hotelu jest zaplanowane na koniec 2022 roku. 

hotelAG prowadzi dalsze rozmowy z zewnętrznymi inwestorami, zainteresowanymi wejściem w branżę hotelową i otwarciem hotelu lub szukającymi porady i pomocy w wybranych obszarach prowadzonej już działalności. W planach są kolejne inwestycje położone zarówno w miejskich lokalizacjach biznesowych jak i resortowych.


Last Updated on 11 maja, 2021 by Łukasz

Udostępnij
KATEGORIA