Konkurs „BHP – Bezpieczeństwo się opłaca” rozstrzygnięty

Wracamy myślami do nieszablonowej Wiechy na budowie Miasteczka U-City w warszawskiej dzielnicy Ursus, połączonej z wmurowaniem kamienia węgielnego, zorganizowanej wspólnie z międzynarodowym deweloperem ACCIONA Nieruchomości.      

Z uwagi na trwającą pandemię wspólnie z Grupą Acciona zmieniliśmy tradycyjną formę obchodów „Wiechy”, powiązując typowo budowlane wydarzenie ze wsparciem finansowym Powiślańskiej Fundacji Społecznej, pomagającej potrzebującym dzieciom, a także akcją ukierunkowaną na bezpieczeństwo pracowników zakończoną z sukcesem konkursem promującym BHP pod hasłem „Bezpieczeństwo się opłaca”.

Uczestnicy konkursu przez blisko dwa miesiące rzetelnie oceniani byli przez komisję konkursową i zbierali punkty za najlepsze praktyki oraz promowanie wśród innych pracowników przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy każdego dnia. Ku naszej wspólnej radości nasza akcja spotkała się z szerokim zainteresowaniem i aktywnością uczestników, dlatego oprócz 3 głównych nagród przyznaliśmy również 2 wyróżnienia. Wszyscy zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody finansowe.

Zdrowie oraz bezpieczeństwo to kluczowe kwestie podczas realizacji każdej inwestycji, cieszymy się, więc, że najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny pracy towarzyszą wszystkim pracownikom budowy na co dzień, a nasz konkurs mógł się przyczynić do krzewienia bezpieczeństwa w przystępny i mobilizujący dla wszystkich pracowników sposób.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym. Tak trzymać!


Autor:

F.B.I Tasbud

Last Updated on 1 lutego, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA