MERLINIEGO SUITES. Inwestycja w samym centrum Warszawy

 W zacisznej, urokliwej części Mokotowa, w sąsiedztwie kompleksu sportowo-rekreacyjnego „Warszawianka” i terenów zielonych – Parku Dreszera, Królikarni, a także w pobliżu Łazienek Królewskich wkrótce powstanie wtopiony w zieleń apartamentowiec spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Doskonała lokalizacja, klasyczna architektura, nowoczesna ekologiczna technologia budowy, zastosowanie najlepszej jakości materiałów wykończeniowych oraz dopracowane w każdym detalu wnętrza to tylko niektóre z cech wyróżniających tę inwestycję spośród innych projektów na rynku stołecznym.

Merliniego Suites to trzykondygnacyjny budynek o współczesnej formie, z reprezentacyjnym wejściem i częścią usługową na parterze oraz pojemnym parkingiem zlokalizowanym na poziomie – 1 inwestycji. Łącznie pod jednym adresem do użytku oddanych zostanie 161 nowoczesnych apartamentów o wysokim standardzie wielkości od 22 m kw. do 90 m kw.

Inwestycja położona na działce o powierzchni 7 000 m kw. i składać się będzie z trzech optycznie rozsuniętych brył, tworzących dwa atria wewnętrzne – przestrzeń otwartą na światło i naturalną zieleń. Jednym z najważniejszych założeń projektu było zintegrowanie nowoczesnej zabudowy z parkowym otoczeniem przyległych terenów poprzez stworzenie wewnętrznych przestrzeni zielonych, przenikających się z istniejącą w sąsiedztwie zielenią. Bliskość terenów zielonych i prestiżowa lokalizacja to tylko dwa z licznych atutów tej inwestycji.

Jeśli mówimy o lokalizacji to należy wspomnieć o jej doskonałym skomunikowaniu zarówno z centrum miasta, jak i najważniejszymi punktami umożliwiającymi dalszą podróż. Na Lotnisko Chopina dotrzemy stąd w zaledwie 20 minut, a na Dworzec Centralny w 15 minut. Z łatwością dotrzemy stąd również do najważniejszych ośrodków biznesowo-usługowych stolicy czy ośrodków naukowych. W bliskiej odległości znajdują się także przystanki komunikacji miejskiej – w tym stacja metra.

Mokotów zajmuje powierzchnię ponad 35 km kw. Jest największą pod względem mieszkańców dzielnicą Warszawy, to ponad 225 000 osób. Przez Mokotów przebiega I linia warszawskiego metra, a z prawobrzeżną Warszawą łączy go oddany do użytku w 2002 roku most Siekierkowski. Ekskluzywny apartament w tej okolicy to pewna inwestycja na lata. W różnego rodzaju rankingach i plebiscytach Mokotów od lat wskazywany jest jako jedno z najlepszych miejsc do zamieszkania w stolicy. Dzielnica słynie z luksusowych apartamentów i zabytkowych zatopionych w zieleni wilii. Ta część Warszawy obfituje w eleganckie restauracje, prestiżowe sklepy czy nastrojowe kawiarnie. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce. Niezwykle bogata jest też oferta kulturalna w postaci teatrów, kin i licznych muzeów i galerii sztuki.

Za bezpośrednią realizację projektu odpowiedzialna jest spółka Apartamenty Merliniego Sp. z o.o.


Autor:

HRE Investments

Last Updated on 26 stycznia, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA