Nasza inwestycja dominantą w Olofström w Szwecji

Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD odnotowuje kolejny sukces na szwedzkiej ziemi, ugruntowując tym wypracowaną mocną pozycję na rynku skandynawskim.

Zaprojektowane oraz wybudowane przez naszą Grupę osiedle mieszkaniowe w regionie administracyjnym (län) Blekinge w Szwecji, składa się z kompleksu budynków wielorodzinnych wykończonych w standardzie „pod klucz”, nawet z takim wyposażeniem jak zamontowane defibrylatory na każdym budynku, wraz z niezbędną infrastrukturą i powierzchniami utwardzonymi oraz obiektami towarzyszącymi i terenem zewnętrznym. Pomimo trudnego okresu panującej globalnej pandemii terminowo i bezusterkowo zakończyły się wszystkie formalne, jak również fizyczne odbiory i ze szwedzkim publicznym inwestorem cieszymy się wspólnym sukcesem.

Jako Generalny Wykonawca inwestycję zrealizowaliśmy w trybie „Design&Build”, a standard wykończenia łączy polską jakość i szwedzką użyteczność oraz co najważniejsze wykorzystuje proekologiczne, pasywne rozwiązania. Należy również podkreślić, iż inwestycja została wybudowana przy wykorzystaniu technologii prefabrykacji (konstrukcja w 100%), co było możliwe dzięki prężnie funkcjonującemu Pionowi Prefabrykacji Grupy F.B.I. TASBUD.

Osiedle wybudowane przez Grupę Kapitałową F.B.I. TASBUD w Olofström to najwyższe budynki w mieście, co zdecydowanie je wyróżnia i stawia inwestycję jako kluczową dla całego regionu, będąc jednocześnie wizytówką polskiego budownictwa eksportowego z czego jesteśmy dumni.


Autor:

F.B.I. TASBUD

Last Updated on 22 grudnia, 2020 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA