Proekologiczna i innowatorska fabryka modułów i prefabrykatów Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD laureatem XIII edycji prestiżowego konkursu TopBuilder 2021

TopBuilder to bardzo prestiżowa i uznana na polskim rynku budowlanym nagroda. Jest przyznawana za najwyższej jako­ści produkty, nowości oraz innowacje, w tym sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne i konstrukcyjne.

Kapituła konkursu wyróżniła naszą innowacyjną i proekologiczną fabrykę modułów i prefabrykatów w technologii żelbetowej i betonowej w gminie Załuski pod Warszawą i przyznała jej statuetkę w kategorii innowacyjnych inwestycji, czyli zrealizowanych z sukcesem projektów będących odzwierciedleniem zrównoważonego budownictwa i architektury.Nasza fabryka o dużej zdolności produkcyjnej jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie sektora budowlanego na technologie nowoczesnej prefabrykacji zarówno w kraju, jak i za granicą.

Dzięki owocnej i wieloletniej współpracy Grupy z wybitnymi jednostkami naukowymi takimi jak Politechnika Warszawska oraz Polska Akademia Nauk oraz stworzenie z nimi wielowątkowego Konsorcjum, fabryka ma dużo szerszy, innowacyjny asortyment oferowanych produktów takich jak na przykład nawierzchniowe i elewacyjne fotokatalityczne prefabrykaty charakteryzujące się zdolnością do oczyszczania powietrza, przepuszczalnością wody opadowej wraz z możliwością jej oczyszczania, redukcją hałasu, a nawet zdolnością do samodezynfekcji powierzchni wyrobów z wirusów i bakterii.

Warto podkreślić, że to już kolejna prestiżowa nagroda, wyróżniająca innowacyjne rozwiązania stosowane w naszej proekologicznej fabryce w zakresie technologii prefabrykacji żelbetowej. Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD w samej dziedzinie prefabrykacji została nagrodzona już m.in. za System zintegrowanego budownictwa energooszczędnego z prefabrykowanych żelbetowych ścian nośnych, czy też Innowacyjne złącze elementów prefabrykowanych.


Autor:

Grupa F.B.I. TASBUD

Last Updated on 21 kwietnia, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA