Rośnie dział Industrial & Logistics w BNP Paribas Real Estate Poland

Rośnie dział Industrial & Logistics w BNP Paribas Real Estate Poland

Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych przyciągnął dwójkę konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w sektorze logistycznym. Dzięki wzmocnieniom, zarządzany przez Igora Roguskiego zespół wrzuci wyższy bieg i przyśpieszy w realizacji ambitnej strategii rozwoju.

Logistyka i sektor magazynowy okazały się wyjątkowo odporne na pandemię, wciąż skupiają na sobie uwagę inwestorów i konsekwentnie umacniają swoją pozycję.

Perspektywy dla logistyki magazynowej są optymistyczne. Korzystamy z poprawiającej się infrastruktury, sprzyja centralne położenie Polski, dynamiczny rozwój e-handlu, a także silny rynek wewnętrzny. Ruch na naszym rynku jest duży niezmiennie już od kilku lat. Ale przed nami szereg wyzwań, którym musimy sprostać, jeśli chcemy, żeby biznes naszych partnerów zyskiwał na znaczeniu. To czas, kiedy najbardziej poszukiwani są eksperci nie tylko z bogatym doświadczeniem, ale też o wyjątkowej inteligencji biznesowej i skuteczności wdrożeniowej. Dla takich osób zawsze jest miejsce w naszym zespole. Igor Roguski, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, BNP Paribas Real Estate Poland

W drugim kwartale 2021 roku do zespołu dołączyli: Katarzyna Biela – Folmer, która zajęła stanowisko Starszego Konsultanta i Marcin Kalisz, jako Konsultant.

Katarzyna Biela – Folmer przez ponad 8 ostatnich lat związana była z deweloperem powierzchni przemysłowych, firmą Segro Poland, w której kompleksowo opiekowała się projektami realizowanymi na Górnym i Dolnym Śląsku. W BNP Paribas Real Estate Poland będzie odpowiadać za rozwijanie portfela klientów poszukujących wszystkich rodzajów powierzchni – magazynowych, logistycznych oraz przeznaczonych na cele produkcyjne. Jako Starszy Konsultant zajmie się również rozwojem relacji biznesowych z kluczowymi klientami oraz partnerami.

Zespół agencji wzmocnił też Marcin Kalisz, posiadający 16-letnie doświadczenie w branży TSL. W swojej karierze związany był z PKS Gdańsk-Oliwa S.A., FF Fracht i Piast Cargo Logistyka, gdzie odpowiadał za m.in.: realizację strategii rozwoju logistyki kontraktowej i budowę dedykowanej obsługi dystrybucji na terenie Niemiec, Hiszpanii, Czech, Słowacji i Węgier. Jako nowy Konsultant w BNP Paribas Real Estate Poland zajmie się kompleksowym doradztwem w zakresie wynajmu powierzchni magazynowych, logistycznych i przemysłowych dla obecnych oraz nowych klientów firmy. Będzie również odpowiedzialny za strukturyzowanie transakcji, negocjacje i rozwijanie relacji biznesowych.


Autor:

BNP Paribas Real Estate Poland

Last Updated on 24 maja, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA