Rozpoczynamy budowę inwestycji WoW Wola na warszawskiej Woli

Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD 04.01.2021r.przejęła przygotowany przez Inwestora plac budowy i rozpoczyna budowę w trybie Generalnego Wykonawstwa nowoczesnej inwestycji w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic – na warszawskiej Woli.

Inwestorem jest znany deweloper Metropolis Investments, którego założyciele maja ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży deweloperskiej. Deweloper realizuje ekskluzywne inwestycje apartamentowe. Za wzornictwo inwestycji/budynku odpowiada Zespół pracowni architektonicznej a7ag.  

Nowoczesny design i doskonała lokalizacja, tak w kilku słowach można opisać „WoW Wola”. Inwestycja sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym przyszłym lokatorom. Metal, szkło i geometryczna bryła tego  kilkunastokondygnacyjnego budynku, a także najlepsza jakość wykonania, jaką gwarantuje Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD sprawią, że niewątpliwie będzie to dominanta wyróżniająca się w okolicznej zabudowie.

W realizowanej przez grupę kapitałową  F.B.I. TASBUD inwestycji znajdzie się 108 mieszkań, od jedno- po cztero- pokojowe, w zróżnicowanych metrażach od 26 do 132 m2. Apartamenty zaplanowano głównie jako dwustronne, zapewniając idealne doświetlenie powierzchni oraz przewietrzanie przestrzeni. Każde mieszkanie charakteryzować się będzie funkcjonalnym rozkładem i przypisanym doń balkonem lub tarasem. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano reprezentacyjne lobby oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. z dostępem do stanowisk ładowania samochodów elektrycznych. Na parterze zlokalizowane zostaną lokale usługowe.

Projekt zlokalizowany jest u zbiegu ulic Sowińskiego i Jana Kazimierza w zielonej części dzielnicy Wola tuż obok Parku Józefa Sowińskiego, gdzie przyszli mieszkańcy będą mogli odpocząć i się zrelaksować w otoczeniu przyrody od zgiełku miasta. Usytuowanie nowo budowanej inwestycji jest atrakcyjne nie tylko pod kątem sąsiadujących terenów zielonych, ale również zapewnia ekspresowy dojazd do Śródmieścia Warszawy oraz nowoczesnej nowopowstającej biznesowej części miasta w dzielnicy Wola.


Autor:

F.B.I. TASBUD

Last Updated on 22 stycznia, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA