Świętujemy zakończenie kolejnego etapu prac inwestycji U-City Residence w zielonej części Warszawy w dzielnicy Ursus.

15 października br. F.B.I. TASBUD S.A. jako Generalny Wykonawca wspólnie z Inwestorem Acciona Nieruchomości, Nadzorem Inwestorskim MJL Michał Lesiak i Projektantem Kuryłowicz & Associates Engineering zawiesili wiechę oraz dokonali uroczystego aktu wmurowania kamienia węgielnego. 

W związku z obecną sytuacją związaną z epidemią SARS-CoV-2 Generalny Wykonawca oraz Deweloper zmienili tradycyjną formę obchodów i powiązali wiechę oraz wmurowanie kamienia węgielnego ze wsparciem lokalnej społeczności – Powiślańskiej Fundacji Społecznej oraz promocją BHP na budowie w formie konkursu dla pracowników, pragnąc utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa i kultury  zawodowej na budowie. Konkurs BHP „Bezpieczeństwo się opłaca” dla pracowników budowy, to także forma podziękowania za dotychczasową pracę dla wszystkich osób zaangażowanych w prace fizyczną przy budowie miasteczka.

Miasteczko U-City Residence to 6 budynków usytuowanych w części niskiej zabudowy willowej dzielnicy Warszawa – Ursus. W skład osiedla wchodzi 165 mieszkań z tarasami, loggiami lub ogrodami o metrażach od 34 do 140 m2. Budowa rozpoczęła się w czwartym kwartale 2019 roku i co ważne roboty są realizowane zgodnie z planem pomimo epidemii oraz wprowadzanych ograniczeń. Oddanie inwestycji do użytkowania jest planowane na trzeci kwartał 2021 roku.


Autor:

F.B.I. TASBUD S.A.

Last Updated on 22 grudnia, 2020 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA