Wojdyła Business Park są z nowym najemcą

Startup A4BEE Sp. z o.o. wynajął 600 mkw. powierzchni biurowej w Wojdyła Business Park SA. Doradztwo po stronie Wojdyła Business Park objęła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Firma A4BEE Sp. z o.o. to podmiot skupiający się na tworzeniu innowacyjnych i unikalnych rozwiązań technologicznych. Na co dzień startup wspiera międzynarodowe firmy z sektora biotechnologii, farmacji, opieki medycznej oraz przemysłu w obszarze innowacji cyfrowych.

A4BEE to startup, który skupia się na dostarczaniu znaczących technologicznych innowacji dla globalnych firm z sektora biotechnologii, biofarmacji oraz przemysłu. Szybko rozwijamy się i zależy nam na tym, aby nasz równie szybko rosnący zespół miał komfortowe warunki do działania. Mamy ambitne plany, aby stać się największą firmą technologiczną z siedzibą w Polsce kształtującą rynek biotechnologii i industry 4.0. Dlatego właśnie na jeden z naszych nowych ośrodków dalszego rozwoju innowacyjnych rozwiązań technologicznych wybraliśmy Wrocławski Wojdyła Business Park – mówi Krzysztof Kaczor, Chief Operating Officer, A4BEE.

Witamy nowego najemcę kompleksu Wojdyła Business Park. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się sfinalizować umowę najmu z A4BEE i kolejna spółka z sektora nowoczesnych technologii dołączyła do grona najemców Wojdyła Business Park. Najważniejszym dla nas celem jest zadowolenie klienta i jego pracowników. Ciągły rozwój naszego Parku, wprowadzane ulepszenia, mają na celu stworzenie miejsca do pracy sprzyjającego pracownikom i środowiska, w którym mogliby poczuć się jak w domu. Czynimy starania, zgodnie z aktualnie panującymi światowymi trendami, aby wdrożyć w naszym Parku rozwiązania pro-WELL i pro-ekologiczne, gdzie nadrzędnym celem jest dbałość o zdrowie pracownika i komfort w miejscu pracy oraz aby budynek i jego otoczenie były przyjazne człowiekowi. Działania te z pewnością wyróżniają nasz obiekt wśród innych – mówi Agnieszka Knurowska, właściciel Wojdyła Business Park.

Ta transakcja pokazuje, że firmy doceniają nie tylko doskonałą lokalizację, wysokiej klasy architekturę i rozwiązania techniczne ale przede wszystkim poszukują przestrzeni, które będą służyć ich pracownikom przez kolejne lata. Najemcy doceniają dobrą współpracę i poziom świadczonych przez właściciela Wojdyła Business Park usług oraz fakt, iż skala obiektu umożliwia dalszy rozwój biznesu w tej lokalizacji – mówi Marcin Siewierski, Dyrektor Regionalny w polskim oddziale Cushman & Wakefield.

Zespół budynków biurowych Wojdyła Business Park zlokalizowany jest w obrębie dzielnicy Fabryczna przy ulicy Muchoborskiej. Całkowita powierzchnia biurowa budynków wchodzących w skład Parku wynosi 27 700 mkw. Wojdyła Business Park to jeden z najnowocześniejszych parków biurowych we Wrocławiu. W skład zespołu budynków wchodzą 3 niezależne pięciokondygnacyjne biurowce o standardzie klasy A z punktami usługowymi na potrzeby najemców znajdującymi się na parterach budynków. Wojdyła Business Park ulokowany jest w tzw. Zachodnim Centrum Biznesu, w sąsiedztwie obwodnicy śródmiejskiej, w odległości zaledwie 5 km od Rynku Starego Miasta i 6 km do Międzynarodowego Lotniska Strachowice. W bezpośrednim sąsiedztwie Parku znajduje się dworzec kolejowy Wrocław Muchobór, przystanki komunikacji miejskiej oraz hotel. W niedalekiej odległości zlokalizowane są centrum handlowe Magnolia a także liczne inne obiekty handlowe i usługowe.


Autor:

Cushman & Wakefield

Last Updated on 15 października, 2021 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA