Cushman & Wakefield z nowym benefitem dla pracowników

Cushman & Wakefield z nowym benefitem dla pracowników

Od 1 stycznia 2022 roku pracownicy międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield mogą skorzystać z benefitu w postaci dwóch dodatkowych dni wolnych. Jest to jeden z elementów prowadzonego od kilku lat autorskiego projektu „Benefity w Twoich rękach”, który zakłada regularny przegląd oferty świadczeń pozapłacowych, realizowany przez grupę roboczą złożoną z pracowników reprezentujących wszystkie działy firmy.

Benefit w postaci dodatkowych dni wolnych skierowany jest do osób, które w pełni wykorzystały swój urlop wypoczynkowy w 2021 roku.

Nowy benefit został wprowadzony w oparciu o potrzeby naszych pracowników. Jest on również zgodny ze strategią firmy skoncentrowaną na osiąganiu wysokich rezultatów biznesowych w sposób zrównoważony oraz zgodny z trendami, które obserwujemy na rynku pracy. Powyższy benefit potraktowaliśmy jako pilotaż, aby sprawdzić jego efektywność w pierwszym roku. Bazując na informacjach zwrotnych od naszych pracowników oraz analizując poziom wykorzystania pełnej puli dni urlopowych, podjęliśmy już wewnętrzne rozmowy na temat rozszerzenia tego benefitu o kolejne dni. To, co dla nas ważne, benefit jest dostępny dla każdego pracownika, niezależnie od pełnionej przez niego roli i stażu w organizacji. Na pewno będziemy też wkrótce pracować nad przebudową oferty benefitów dla naszych pracowników-rodziców w związku z dyrektywą EU work-life balance – mówi Anna Trochim, Head of HR, Cushman & Wakefield.

Oprócz dodatkowych dni wolnych, Cushman & Wakefield oferuje swoim pracownikom dostęp do szerokiej oferty skrojonych na miarę benefitów. Strategia firmy i kultura organizacji, w centrum której zawsze jest człowiek i jego potrzeby, zaowocowały takimi projektami, jak m.in: Cushwake Cares (szereg działań budujących świadomość na temat wpływu stylu życia na zdrowie, zarówno w wymiarze indywidualnym, jak i społecznym) oraz oferta wsparcia psychologicznego finansowanego przez firmę, która została niedawno poszerzona o platformę Helping Hand – pierwszą w Polsce aplikację, która pozwala użytkownikom całkowicie anonimowo budować własną sieć wsparcia i aktywować ją w razie potrzeby.

-Dokładamy wszelkich starań, aby realizować naszą strategię biznesową w sposób zrównoważony, rozumiejąc, że naszą najważniejszą wartością są ludzie i to od ich dobrostanu zależy rezultat ich pracy, który bezpośrednio przełoży się na wyniki całej naszej organizacji. Głęboko wierzę, że poprzez wdrażanie takich benefitów, jak dodatkowe dni wolne, czy platforma Helping Hand stajemy się przykładem dla całego rynku – komentuje Krzysztof Misiak, dyrektor polskiego oddziału Cushman & Wakefield.


Autor:

Cushman & Wakefield

Last Updated on 11 lutego, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA