Firmy wobec wyzwań zrównoważonego rozwoju

24 listopada po raz szósty będzie miała miejsce konferencja „Sustainable Economy Summit”. Wydarzenie odbędzie się w całości online i będzie okazją do debaty o zaangażowaniu przedsiębiorców w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu. Prowadzona będzie relacja na żywo z konferencji, która pojawi się na kanale YouTube Executive Club.

Zaproszeni mówcy, którzy przedstawią interesujące prezentacje to Kamil Wyszkowski, przedstawiciel Inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ oraz prof. dr hab. Witold Orłowski, który wyjaśni jakie są globalne wyzwania dla współczesnej ekonomii w dobie pandemii. Natomiast ekskluzywny wywiad z Prezes Pfizera Dorotą Hryniewiecką Firlej na temat praw człowieka w biznesie przeprowadzi

Profesor Bolesław Rok, który od ponad 30 lat związany jest z biznesem jako przedsiębiorca, doradca, rzecznik etyki i promotor społecznej odpowiedzialności biznesu.

Tematami przewodnimi dyskusji panelowych będą m.in. ekotechnologie przyszłości, Europejski Zielony Ład, gospodarka cyrkularna i alternatywne źródła energii.

Zaproszeni do udziału w dyskusjach panelowych to czołowe postaci polskiej gospodarki i wybitni eksperci z zakresu swoich dziedzin, którzy przedstawią opinie dotyczące tych istotnych tematów.

Zwieńczeniem konferencji będzie ogłoszenie nominacji Sustainable Economy Awards, które wyłoni kapitula, by w lutym podczas uroczystej gali ogłosić laureatów.

Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdą Państwo na stronie:

Last Updated on 22 grudnia, 2020 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA