Andersen Global kontynuuje ekspansję w Azji, nawiązując współpracę z jedną z największych indonezyjskich kancelarii podatkowych

Andersen Global kontynuuje ekspansję w Azji, nawiązując współpracę z jedną z największych indonezyjskich kancelarii podatkowych

Andersen Global wchodzi na rynek indonezyjski nawiązując współpracę z kancelarią Soewito, Fajar & Partners, działającą pod nazwą TaxPrime i będącą jedną z największych kancelarii podatkowych w kraju.

TaxPrime założyli w 2012 r. starszy partner Soewito i partner zarządzający Muhamad Fajar Putranto, którzy byli wcześniej urzędnikami podatkowymi Generalnej Dyrekcji Podatkowej (DGT) w Indonezji. Kancelaria z Dżakarty posiada trzy biura i działa w oparciu o dziewięciu partnerów, trzech starszych doradców i ponad 170 pracowników, którzy zajmują się głównie spółkami wielonarodowymi, oferując pełny zakres usług w zakresie podatków i zgodności z przepisami celnymi, doradztwa podatkowego i celnego, rozwiązywania sporów, podatków międzynarodowych i strukturyzacji transakcji.

„Nasza kancelaria świadczy najlepsze usługi w swojej klasie i ciągle dąży do poszerzania swoich kompetencji – powiedział Fajar. -Współpraca z Andersen Global podkreśla nasze zaangażowanie w płynne świadczenie usług klientom prowadzącym działalność globalną. Nie możemy się doczekać współpracy z podobnie myślącymi profesjonalistami z kancelarii członkowskich i współpracujących Andersena”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 9 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 323 lokalizacjach.

Wersja źródłowa informacji w portalu businesswire.com https://www.businesswire.com/news/home/20211019005132/en/


Autor:

Polska Agencja Prasowa

Last Updated on 31 października, 2021 by Redakcja

KATEGORIA