Aplikacja goodie zintegrowana z HMS, dostępna w Huawei AppGallery

Jedna z najpopularniejszych w Polsce bezpłatnych aplikacji zakupowych – goodie – została zintegrowana z Huawei Mobile Services, co oznacza, że aplikacja jest dostępna w AppGallery zarówno dla najnowszych smartfonów Huawei, opartych o HMS, jak i starszych modeli z GMS.

– goodie to pierwsza tego typu aplikacja w AppGallery. Jedną z najpopularniejszych usług w aplikacji jest program goodie cashback, dzięki któremu użytkownicy otrzymują zwrot części wydatków za zakupy w ponad 800 najpopularniejszych sklepach internetowych – tylko w I kw. 2021 r. użytkownicy otrzymali 3.2 mln zł zwrotu. Cieszymy się zatem, że możemy wzbogacić ofertę dla użytkowników urządzeń Huawei – mówi Marcin Banacki, Członek Zarządu goodie.

Pobrana już ponad 2,3 mln razy bezpłatna aplikacja zakupowa goodie oraz strona goodie.pl to nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy kochają zakupy. W goodie łatwo znaleźć zniżki dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, trafić na kod gwarantujący znaczący rabat albo skorzystać z promocji dostępnych tylko w tej aplikacji. Użytkownicy goodie mogą dodatkowo oszczędzać robiąc zakupy online w kilkuset sklepach internetowych, będących partnerami programu goodie cashback. Dużą popularnością cieszą się dostępne w goodie elektroniczne wersje gazetek wielu sieci handlowych, które są aktualizowane na bieżąco. Aplikacja umożliwia zakładanie kart lojalnościowych kilkudziesięciu centrów handlowych z całego kraju i korzystanie z programów kolekcjonowania pieczątek oraz paragonów, które oferują użytkownikom dodatkowe nagrody. Regulamin platformy goodie jest dostępny na stronie www.goodie.pl/regulamin. Opis działania usługi goodie cashback można znaleźć pod adresem www.goodie.pl/cashback.

Urządzenia Huawei oparte o HMS to smartfony z serii Mate 40, P40 i Mate 30, modele Y6p, Y5p i P smart 2021, innowacyjny, składany smartfon Mate Xs, a także tablety – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 134 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 540 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.


Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery, powstała dedykowana strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL, na której można znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.


Autor:

Bank Millennium

Last Updated on 1 listopada, 2021 by Redakcja

Udostępnij
KATEGORIA