Crowdway zaprasza inwestorów na grilla

Crowdway zaprasza inwestorów na grilla

Już 8 czerwca spółka zorganizuje Bizroast – specjalne wydarzenie, podczas którego inwestorzy na żywo ocenią potencjał inwestycyjny projektów w różnych fazach rozwoju.

Crowdway – wiodąca platforma crowdfundingu udziałowego – zapowiedziała premierę nowego wydarzenia online w angażującej inwestorów formule. Bizroast, czyli grillowanie spółek, ma na celu ocenę ciekawych pomysłów na biznes i jego dalsze skalowanie. Na pierwszy ogień Crowdway bierze dwie spółki: Eko-giełdę oraz Naatu – starające się o głosy społeczności z perspektywy szans na udane finansowanie społecznościowe.

Program zostanie wyemitowany na żywo ze studia telewizyjnego w dniu 8 czerwca 2021 w godzinach 18:00-19:30 i będzie udostępniany na platformie online. Każda z zaproszonych spółek będzie miała pół godziny, żeby przekonać do siebie inwestorów. Podczas wydarzenia przewidziany jest pitch, pytania od ekspertów z rynku inwestycyjnego oraz pytania od publiczności. Zapisu na wydarzenie można dokonać na stronie crowdway.pl/bizroast i już dziś zadać pytanie zaproszonym gościom.

Marcel Rowiński, dyrektor operacyjny Crowdway, zapowiada, że Bizroast będzie odbywać się cyklicznie.

Na polskiej scenie finansowej ewidentnie brakuje cyklu wydarzeń z dynamiczną formułą, oferujących dzielenie się wiedzą, a przy okazji zapewniających pewną dozę rozrywki. Dlatego też zdecydowaliśmy się odpowiedzieć na tę potrzebę. Bizroast jest nie tylko okazją do budowania zaangażowanej społeczności inwestorów, ale również szansą dla spółek na otrzymanie wartościowej oceny projektu, popartej doświadczeniem i opiniami gości mówi Marcel Rowiński.

Ten program to szansa na odkrycie przez szersze grono odbiorców ciekawych projektów, o których finansowaniu rozmowy toczyły się dotychczas najczęściej za zamkniętymi drzwiami. Czy przedstawiciele spółek przekonają publiczność? Czy społeczność wyda pozytywną ocenę projektów? A może oceny ekspertów będą inne niż oceny widzów? Zapraszamy do oglądania, by się o tym przekonać – dodaje Tomasz Kowcun, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Crowdway.

W pierwszej edycji Bizroast na ruszt trafią:

18:00-18:30

Eko-Giełda sp. z o.o., która od 4 lat sprzedaje ekologiczne kawy pod chopinowską marką, a teraz chce wprowadzić na rynek wyjątkowe napoje funkcjonalne na bazie żołędzi.

Po głębokiej analizie rynku zdecydowaliśmy się rozwijać potencjał, jaki tkwi w owocach dębu. W ramach prac B+R w Zakładzie Nowoczesnych Technik Materiałowych na Wydziale Chemii Politechniki Wrocławskiej stworzyliśmy ekstrakt, a na jego bazie oryginalne napoje funkcjonalne bio energy for slimming. Wpisują się one idealnie w aktualne trendy prozdrowotne i odpowiadają na zapotrzebowanie szerokich grup konsumentów w Polsce i na świecie. Teraz wchodzimy z nimi na rynek, który tylko w Polsce jest wyceniany na ponad 18 mld zł. Zapraszam serdecznie na Bizroast i wysłuchanie naszej prezentacji – mówi Marta Kak, prezes zarządu Eko-Giełda sp. z o.o.

19:00-19:30

Naatu Operator SA, spółka oferująca kompletne, autorskie rozwiązanie technologiczne i usługowe w zakresie tworzenia systemów zarządzania energią i budowania bateryjnych, domowych magazynów energii.

W Polsce do 2040 roku uruchomionych zostanie nawet 3,5 mln instalacji fotowoltaicznych. Szybki przyrost zainstalowanej, a niestabilnej mocy OZE, wymaga nowych rozwiązań w zakresie bilansowania nadwyżek i niedoborów energii. W Niemczech w 2020 roku już 87% nowych instalacji fotowoltaicznych powstało w zestawie z bateryjnymi magazynami energii. Narasta światowy trend łączenia tysięcy instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii w elektrownie wirtualne, zapewniające prosumentom dodatkowe dochody oraz bezpieczeństwo inwestycyjne. W Naatu, podpatrując najlepsze światowe rozwiązania (Tesla i Sonnen), zaprojektowaliśmy autorskie inteligentne magazyny energii wraz z systemem elektrowni wirtualnej. W Polsce w 2040 roku będzie już 1 mln magazynów energii. Naatu ma zespół, technologię i model biznesowy które pozwolą na zajęcie pozycji lidera tego rynku. Ze wsparciem inwestorów będziemy skalować biznes nie tylko w Polsce. Zachęcam do udziału w Bizroast i skorzytania z możliwości zadania nam pytań – mówi Bartek Steczowicz, prezes zarządu Naatu Operator SA.

Prowadzącym wydarzenie będzie Michał Stanek – uznany trener i wykładowca, specjalizujący się w tematyce finansowej, autor wielu publikacji w prasie branżowej oraz prowadzący audycję CrowdTalks. W programie oprócz pytań od ekspertów przewidziano kilka angażujących elementów: zastosowanie licznika czasu przy pitchu i odpowiedziach na pytania czy głosowanie na żywo. Inwestorzy zapisani na wydarzenie otrzymają wgląd w prezentacje spółek przed wydarzeniem. Po zakończeniu zostaną zaproszeni do udziału w ankiecie oceniającej potencjał spółek.


Szczegóły na stronie crowdway.pl/bizroast


Autor:

Crowdway

Last Updated on 28 maja, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA