Dual Miners zmienia oblicze systemu finansowego dzięki wyższym zwrotom z inwestycji

Dual Miners zmienia oblicze systemu finansowego dzięki wyższym zwrotom z inwestycji

Można przestać panikować – nadeszło rozwiązanie dla rynku kopania kryptowalut. Sytuacja na rynku kryptowalut jest dla Ciebie niekorzystna? Żaden problem. Rozwiązaniem jest sztuka i czynność kopania kryptowalut, która daje 80% zwrotu z inwestycji już za pierwszy miesiąc. Spółka Dual Miners Ltd opracowała trzy rozwiązania wstępnie skonfigurowane w taki sposób, aby zapewnić łatwość użytkowania i obietnicę zwrotu z inwestycji już po jednym miesiącu, dzięki postępom w technologii układów scalonych ASIC. Spółka ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, a na jej czele stoją jedni z najbardziej doświadczonych specjalistów branży wydobycia kryptowalut.

Co oferują

Obecna deklarowana oferta firmy obejmuje rozwiązania DualPro, DualPro Max i najnowsze Dual Premium – wszystkie zostały zaprojektowane w celu obsługi zyskownych operacji w wybranym blockchainie.

Zobacz: www.dualminers.com/products

Poza usługami rozwijania portfela kryptowalut, spółka sprzedaje klientom karty graficzne. Biura spółki zlokalizowane są na trzech kontynentach. Dual Miners może pochwalić się solidną reputacją w branży blockchain, którą zdobyła dzięki swojemu rozległemu doświadczeniu na rynku.

Koszty dostawy

W związku z tym Dual Miners ureguluje zarówno koszty dostawy, jak i opłaty importowe, pozwalając klientom na sprowadzenie całego systemu niezbędnego, aby zacząć kopanie, bez żadnych dodatkowych kosztów poza ceną samego urządzenia.

Dual Miners

Spółka założona w 2015 r. w celu opracowywania i sprzedaży najlepszych na świecie zestawów do kopania kryptowalut, które w zależności od preferencji użytkownika mogą korzystać z algorytmu szyfrowania SHA-256 lub Scrypt. Jak podkreślają jej przedstawiciele, spółka była pionierem równoczesnego wydobywania dwóch kryptowalut na świecie.

-Chcieliśmy, aby DualPro zrewolucjonizowało branżę, zapewniając większą moc przy bardziej przystępnej cenie, niż to się na początku wydawało możliwe – powiedział Michael Scott.

Spółka posiada biura w wielu innych miastach całego świata, w tym w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji dotyczących spółki i sprzedawanych przez nią towarów można znaleźć na jej stronie internetowej pod adresem: www.dualminers.com.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie: www.dualminers.com


Autor:

Polska Agencja Prasowa

Last Updated on 31 maja, 2022 by Valeriia Honcharuk

Udostępnij
KATEGORIA