Firma Nanisp ogłosiła uruchomienie swojej platformy zakupowej

Firma Nanisp ogłosiła uruchomienie swojej platformy zakupowej

Od momentu powstania w 2018 roku, Nanisp urósł do rangi wiodącej globalnej platformy zakupów online dla stron trzecich, przewodząc nowemu trendowi w rozwoju wielonarodowego handlu elektronicznego dzięki zaawansowanej technologii, sile i wysokiej jakości usług. Zapewni to nie tylko podstawowe środki do życia wielu polskim obywatelom, ale także wpłynie na stabilności polskiej gospodarki.

Zgodnie z modelem obsługi platformy Nanisp, gwarantowana jest stabilność systemu i bezpieczeństwo transakcji, co tworzy nowy mechanizm bezpieczeństwa dla zakupów internetowych w handlu elektronicznym, który pozwala na wygodne zakupy bez konieczności wychodzenia z domu, zapewniając konsumentom najwygodniejszą i najbardziej efektywną obsługę. Model generowania dochodów firmy Nanisp umożliwił już milionom klientów na całym świecie uzyskiwanie dochodów, a plan IPO został w pełni uruchomiony i jest poszukiwany przez klientów i inwestorów.

To doskonały moment, aby włączyć się do akcji. Wraz z uruchomieniem platformy zakupowej Nanisp, użytkownicy, którzy założą konto VIP i zalogują się na platformie, otrzymają 500 zł premii za doświadczenie oraz prowizje od każdego zakupu dokonanego przez sprzedawców internetowych na platformie. Chcielibyśmy pogratulować każdemu użytkownikowi, który już zdobył konto VIP o wartości 500 USD, a po uruchomieniu Nanisp rozda 500 USD na te działające konta. Użytkownicy z całego świata mogą dołączyć do Nanisp, klikając tutaj: https://www.nanisp.com/index/user/register/37738.html.


Autor:

Polska Agencja Prasowa

Last Updated on 24 marca, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA