Innowacyjność w organizacji to konieczność

Innowacyjność w organizacji to konieczność

Innowacyjność i automatyzacja to dziś kwestie kluczowe w prowadzeniu firmy. Innowacje technologiczne, procesowe oraz organizacyjne są nieodzowne nawet w przypadku tak tradycyjnych obszarów jak księgowość czy kadry i płace. W dobie globalizacji przedsiębiorstw kadra zarządzająca i pracownicy potrzebują dostępu do informacji 24/7/365, z każdego miejsca na ziemi.

Rozwiązaniem technologicznym na tak wzmożone potrzeby rynku są nowoczesne platformy, zapewniające elektroniczny obieg dokumentacji i dostęp do procesów akceptacji za pomocą urządzeń mobilnych. Klientom pozwala to na optymalizację procesu akceptacji kosztów, a dostawcom usług na automatyzację oraz wzrost efektywności świadczonych usług księgowych.

Wraz ze wzrostem internacjonalizacji istotne stało się korzystanie z tzw. Virtual Data Room, czyli wirtualnego środowiska do przechowywania dokumentów i informacji, z ograniczonym i chronionym dostępem. Korzystanie z takiego rozwiązania dziś nie ogranicza się jedynie do procesów „due diligence”, ale stosowane jest do wymiany poufnych informacji klientów, umożliwiając tym samym skoordynowanie pracy osób zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie.

W kontekście organizacyjnym, firmy coraz częściej oferują swoim pracownikom, uatrakcyjniając tym samym ofertę, tzw „home office”. Pracownicy zyskują dostęp nie tylko do dokumentów klienta w formie elektronicznej, ale wielokrotnie również zdalny dostęp do swojej dokumentacji kadrowej, pasków wynagrodzeń czy ewidencji czasu pracy.

Te i inne rozwiązania są odpowiedzią na potrzeby rynku, stanowiąc zatem nie tylko nowinki technologiczne, ale i konieczność. Vistra Poland podąża z duchem czasu i spełnia rosnące oczekiwania klientów na dostarczanie usług księgowości oraz kadr i płac w najnowocześniejszy i najbardziej efektywny sposób, nie zapominając przy tym o zapewnieniu bezpieczeństwa stosowanych rozwiązań w dobie rosnącej cyberprzestępczości.


Autor:

Vistra Poland

Last Updated on 24 marca, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA