PHNIX poszerza ofertę chłodnic do wody w pompach ciepła z serii HeatMax o model o mocy 250 kW

PHNIX poszerza ofertę chłodnic do wody w pompach ciepła z serii HeatMax o model o mocy 250 kW

Dekarbonizacja to problem na skalę globalną, który wymaga wspólnych wysiłków i zaangażowania ze strony każdej grupy społecznej. Branża handlowa i przemysłowa, odpowiedzialne za ogromną część emisji gazów cieplarnianych, wiodą prym we wprowadzaniu nowych praktyk umożliwiających bardziej ekologiczną działalność. Tendencja ta prowadzi do powstawania nowych innowacyjnych rozwiązań, zwłaszcza w sektorze ogrzewania. Zachodzą dynamiczne zmiany w technologii podgrzewaczy wody do pomp ciepła, które szybko zyskały dużą popularność na rynku. Na przykład firma PHNIX, czołowy producent pomp ciepła z Chin, ogłosiła niedawno poszerzenie oferty chłodnic do pomp wodnych HeatMax o model o mocy do aż 250 kW.

Chłodnice do wody w pompach ciepła z serii HeatMax mogą wytwarzać wodę wyjściową o wysokiej temperaturze przy jednoczesnym chłodzeniu swobodnym. Podwójny efekt w postaci ciepłej wody i chłodzenia swobodnego uzyskiwany jest przy zużyciu tej samej ilości energii, przynosząc ogromne korzyści. Zasilanie 50 Hz i 60Hz oraz duża moc grzejna na poziomie 250 kW znacznie poszerzają zakres zastosowania produktów z serii HeatMax w branży handlowej i przemysłowej. Rozwiązanie to przyczyni się do zwiększenia wydajności ogrzewania wody, skrócenia okresu zwrotu z inwestycji dla właścicieli przedsiębiorstw oraz pomoże w walce z globalnym ociepleniem.

Droga do dekarbonizacji w dużej mierze zależy również od postępów w zakresie wydajności energetycznej, a nasz nowy model zapewnia wyższą wydajność ogrzewaniapowiedział Troy, dyrektor zagranicznego działu produktów do podgrzewania wody na potrzeby przedsiębiorstw.

Nowy model z serii HeatMax posiada liczne zalety.

Szeroki zakres zastosowań

Może współpracować z istniejącymi chłodnicami do gorącej wody lub chłodzenia albo chłodniami kominowymi do schładzania wody przemysłowej.

Wyższy wskaźnik zwrotu z inwestycji

Niski koszt podgrzewu wody w połączeniu z chłodzeniem swobodnym, elastycznym montażem i kompatybilnością z istniejącymi rozwiązaniami oznacza wyższe zwroty z inwestycji w dłuższej perspektywie.

Większa niezawodność

Urządzenie jest wytrzymałe i niezawodne, dzięki czemu może działać stabilnie przez cały rok, nie ulegając wpływowi temperatury otoczenia.

Zwarta konstrukcja i elastyczny montaż

Modułowa konstrukcja wymiennika ciepła sprawia zapewnia zwartość i możliwość dostosowania do różnych warunków montażu.

PHINX

Firma PHINX, czołowy producent pomp ciepła w Chinach, to międzynarodowe przedsiębiorstwo specjalizujące się badaniach i rozwoju oraz produkcji pomp ciepła i rozwiązań oszczędzających energię. Ponad 50% produktów PHNIX eksportowanych jest do Europy, Ameryki Północnej oraz na inne rynki zagraniczne. Więcej informacji na temat firmy PHNIX i jej produktów można znaleźć na stronie www.phnix-e.com.


Źródło: PHNIX ECO-ENERGY SOLUTION

Źródło informacji: PR Newswire


Last Updated on 15 października, 2021 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA