FRACHT FWO – szwajcarska jakość w obsłudze logistycznej i transportowej

Fracht FWO Polska jest częścią szwajcarskiej Grupy Fracht, działającej na światowym rynku logistycznym od 65 lat. Fracht specjalizuje się w obsłudze ładunków ciężkich i niestandardowych oraz ładunków skonteneryzowanych. Dzięki rozbudowanej globalnej sieci, firma jest obecna na 6 kontynentach – w Europie, Azji, Afryce, obu Amerykach oraz w Australii i Oceanii.

Fracht FWO Polska ma siedzibą w Warszawie i cztery oddziały regionalne w: Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i Szczecinie. Oferuje pełen wachlarz usług, od prostych transportów drogowych, aż po planowanie i realizację globalnych łańcuchów dostaw dla różnych branż tj. przemysł ciężki, FMCG, czy automotive, z wykorzystaniem wszystkich gałęzi transportowych – lotniczej, morskiej, drogowej, kolejowej i śródlądowej. Firma podejmuje się też organizacji transportów specjalnych np. dostawa motocykli na zawody żużlowe albo 100-tonowych transformatorów jednym z największych frachtowców lotniczych na świecie Antonov An-124.

Fracht FWO wykonuje też transporty ładunków konwencjonalnych w kontenerach m.in. takich towarów jak kosmetyki, owoce, żywność, części automotive, elektronika, itp. Obsługuje ładunki kontenerowe, całopojazdowe (FTL) i częściowe (LTL), chłodnicze, dostawy just-in-time oraz wykonuje regularne transporty expressowe na terenie UE. Fracht organizuje też regularne loty frachtowe w różne części świata od Chin aż po USA. 

Na początku 2020 roku Fracht FWO Polska otworzył oddział w Szczecinie, który rozwija pełen wachlarz usług związanych z transportem morskim kontenerowym dla różnych grup ładunków, w tym również ponadnormatywnych. 

Od 2018 roku, dzięki przejęciu przez Grupę Fracht firmy Polytra, portfolio Fracht FWO Polska wzbogaciło się o know-how związane z usługami 4PL, co oznacza usługi logistyczne szyte na miarę, zorientowane silnie na klienta i oparte na indywidualnych rozwiązaniach.

Fracht FWO Polska realizuje dostawy do wszystkich krajów na świecie. Działa w oparciu o certyfikaty ISO14001:2004, ISO9001:2008 oraz wewnętrzną politykę jakości na bazie certyfikacji Swisstandard.pl, która potwierdza, że biznes prowadzony jest na zgodnie z trzema zasadami: doskonałość, innowacyjność i niezawodność.

Więcej informacji na temat Fracht FWO Polska znaleźć można na stronie:  http://frachtfwo.pl/.


Autor:

FRACHT FWO

Last Updated on 26 stycznia, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA