Grupa TIENS stanie się w przyszłości globalnym uczestnikiem masowego przemysłu medycznego

Grupa TIENS stanie się w przyszłości globalnym uczestnikiem masowego przemysłu medycznego

TIANJIN, Chiny, 3 sierpnia 2021 r. /PRNewswire/ — Jak ogłosił prezes Grupy TIENS Li Jinyuan podczas Forum Rozwoju Przemysłu Opieki Zdrowotnej Pasa i Drogi w Erze Postpandemicznej, które odbyło się w Tianjin w Chinach, Grupa TIENS ma dużą szansę na to, aby zostać w przyszłości jednym z czołowych światowych uczestników olbrzymiego przemysłu medycznego.

To forum zapewnia możliwość Chinom i Grupie TIENS Group zaprezentowania się międzynarodowym słuchaczom. Jak podano, do udziału w tym forum zostali zaproszeni wysokiej rangi goście, tacy jak ważni menedżerowie odpowiednich organizacji międzynarodowych, eksperci w dziedzinie zdrowia, naukowcy w dziedzinach logistyki i łańcucha dostaw itp.

Li Jinyuan, prezes Grupy TIENS, powiedział z dumą dziennikarzom: „Przez lata Grupa TIENS głęboko wspierała budowę >>Pasa i Drogi<< i zainwestowała wiele energii, koncentrując się na zwiększeniu inwestycji i ekspansji rynkowej w krajach wzdłuż >>Pasa i Drogi<<. Do tej pory Grupa TIENS założyła oddziały w ponad 110 krajach i zbudowała rynki biznesowe w 224 krajach i regionach. Ważne jest dla nas, aby mieć zdolność poprawy warunków życia ponad 47 milionów rodzin na całym świecie i podnoszenia jego standardu”.

Grupa TIENS położyła solidne fundamenty w Europie, a teraz ma nadzieję na dalszy rozwój i wzrost. TIENS będzie nadal dążyć do wypełnienia swojego zobowiązania, które brzmi: „Zdrowa ludzkość i służba społeczna” poprzez projekt wysokiej klasy sklepów TIENS w przyszłości. W międzyczasie firma planuje wykorzystać wiodącą pozycję chińskich przedsiębiorstw w handlu elektronicznym i zrealizować globalny marketing i wymianę na mocy globalnego, transgranicznego handlu elektronicznego dla większych korzyści.

Li Jinyuan powiedział, że Grupa TIENS będzie w przyszłości rozwijać bliższą współpracę z przedsiębiorstwami z całego świata i lepiej zarządzać relacjami we wszystkich dziedzinach, zwłaszcza w zakresie zrównoważonego rozwoju, we współpracy z przedsiębiorstwami handlowymi z różnych krajów.


Autor:

Polska Agencja Prasowa

Last Updated on 1 listopada, 2021 by Redakcja

Udostępnij
KATEGORIA