Nuvalu wzmacnia dział industrial & logistics

Nuvalu wzmacnia dział industrial & logistics

Polska firma doradcza reaguje na rozwój rynku powierzchni magazynowych i rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi doradcze w tym zakresie. W ostatnich dniach do zespołu Industrial & Logistics dołączył Filip Olszewski, który obejmie stanowisko Industrial & Logistics Senior Broker.

Rynek powierzchni magazynowych w Polsce jest w doskonałej kondycji i dynamicznie się rozwija, a prognozy na kolejne lata są bardzo optymistyczne. Polska jest kluczowym hubem logistycznym w Europie i z roku na rok wzmacnia swoją pozycję. Oznacza to, że zapotrzebowanie na usługi doradcze będzie utrzymywać się na wysokim poziomie. Ten segment ma dla nas strategiczne znaczenie, dlatego zdecydowaliśmy się wzmocnić dział Industrial & Logistics w Nuvalu. Jestem przekonany, że dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu Filipa będziemy sukcesywnie zwiększać udział w rynku i zyskamy kolejnych usatysfakcjonowanych klientów  – Bartosz Kozieł, Partner w Nuvalu.

Rozpoczęcie współpracy z Nuvalu to dla mnie nowy, ekscytujący rozdział w karierze. Cieszę się, że dołączam do zespołu profesjonalistów w firmie, która od lat znana jest z najwyższej jakości obsługi i doskonałej znajomości polskiego rynku nieruchomości komercyjnych. Jestem pewien, że przed nami wiele sukcesówFilip Olszewski, Industrial & Logistics Senior Broker w Nuvalu.

Filip Olszewski ma ponad 12-letnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości. W Nuvalu zajmie się wsparciem procesów najmu powierzchni magazynowo-produkcyjnej w Polsce północnej i zakupu gruntów pod inwestycje w tym sektorze. Prywatnie jest zapalonym sportowcem (MTB i crossfit) oraz pasjonatem architektury i sztuki nowoczesnej.


Autor:

Nuvalu Polska Sp. z o. o.

Last Updated on 25 czerwca, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA