Bank Millennium po raz kolejny doceniony za wspieranie kultury w czasach pandemii

Bank Millennium już po raz szósty został wyróżniony Dźwigaczem Kultury przez Krakowskie Biuro Festiwalowe za mecenat nad festiwalem Sacrum Profanum. To kolejne wyróżnienie w tym roku dla banku za wspieranie wydarzeń kulturalnych.

Bank Millennium otrzymał już po raz szósty z rzędu wyróżnienie przyznawane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. Dźwigacz Kultury to symboliczne podziękowanie ze strony KBF wszystkim sponsorom, mecenasom i partnerom za całoroczną pracę, jaką wkładają we współtworzenie razem z biurem wydarzeń kultury.

– Nieprzerwanie wspieramy Festiwal Sacrum Profanum już od 2012 roku. Nie mogło być inaczej w minionym, trudnym dla nas wszystkich roku. Wspieranie działalności kulturalnej w czasie pandemii, wydaje nam się szczególnie istotne. Niezmiernie nam miło, że nasze zaangażowanie jest doceniane. Współpraca z KBF przy zeszłorocznej edycji Festiwalu, kiedy to wydarzenie zostało przeniesione do sieci, pokazała, że potrafimy wspólnie stawiać czoła wyzwaniom i wyznaczać nowe ścieżki niezależnie od okoliczności – mówi Iwona Jarzębska, Dyrektor Departamentu Public Relations Banku Millennium.

Krakowskie Biuro Festiwalowe już od 9 lat w ten sposób nagradza partnerów i sponsorów.

– Tak samo jak w życiu prywatnym, tak i w biznesie warto inwestować swój czas i energię w wieloletnie relacje. Ta inwestycja zawsze zwraca się dwukrotnie: przede wszystkim jest gwarancją budowania silnego partnerstwa, z którego czerpać mogą zarówno organizacje, dla których pracujemy na co dzień, ale także nasze zespoły. Po drugie, jest to po prostu efektywne i opłacalne z ekonomicznego punktu widzenia. Zyskuje nasz wizerunek, a dzięki dotychczasowemu doświadczeniu oraz znajomości wartości, zgodnie z którymi działamy na co dzień, szybciej wypracowujemy zadowalające obie strony działania – mówi Izabela Błaszczyk, dyrektor KBFNa takich właśnie zasadach współpracujemy od lat z Bankiem Millennium. Doskonale rozumiemy swoje potrzeby i wiemy, że możemy na sobie polegać, za co w imieniu zespołu KBF oraz odbiorców naszych projektów serdecznie dziękuję – dodaje dyrektor Błaszczyk.

To już kolejne w tym roku wyróżnienie dla banku za mecenat nad kulturą. W tegorocznej edycji plebiscytu Złoty Bankier, wspierany od 15 lat przez Bank Millennium festiwal filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity, wraz z ubiegłorocznym wydarzeniem Docs Against Isolation zostały docenione przez internautów, zajmując drugie miejsce na podium w kategorii „Bank wrażliwy społecznie”.

Bank Millennium od ponad 30 lat wspiera sztukę w niemal wszystkich jej formach, sięgając do kultury niszowej i popularnej o zasięgu ogólnopolskim, jak i lokalnym. Stawia na długofalową współpracę opartą na partnerskich zasadach.

Więcej na stronie: www.bankmillennium.pl.


Autor:

Bank Millennium

Last Updated on 1 listopada, 2021 by Redakcja

Udostępnij
KATEGORIA