Rekordowy marzec w goodie cashback

Rekordowy marzec w goodie cashback

W marcu br. użytkownicy goodie cashback zrealizowali transakcje o najwyższej wartości w historii programu – blisko 57,7 mln zł.

Wartość transakcji dokonanych przez użytkowników goodie cashback w 1 kwartale 2021 r. osiągnęła ponad 136 mln zł, a na ich kontach w goodie naliczono ponad 3,2 mln zł cashbacku. Tylko w marcu br. wartość naliczonego cashbacku wyniosła ponad 1,3 mln zł, co oznacza blisko trzykrotny wzrost w porównaniu do marca 2020 r.

– Bardzo nas cieszy stale rosnąca liczba i aktywność użytkowników programu goodie cashback. W 1 kwartale br. z programu korzystało dwukrotnie więcej użytkowników niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Coraz więcej osób przekonuje się, jak łatwo można oszczędzać podczas codziennych zakupów online oraz korzystać z efektu synergii, łącząc zniżki oferowane przez sklepy internetowe ze zwrotem części wydanych pieniędzy, który można uzyskać dzięki goodie cashback. Aktywnie promujemy usługę cashback, docierając do szerokiego grona odbiorców. Informacja o niej pojawiła się np. w ostatniej reklamie telewizyjnej Banku Millennium – mówi Wojciech Grudzień, Prezes Millennium Goodie.

Jak dołączyć do oszczędzających z goodie cashback? Wystarczy pobrać na swój smartfon aplikację goodie lub odwiedzić stronę www.goodie.pl, zarejestrować się w goodie, następnie wybrać sklep internetowy oznaczony znaczkiem cashback, przejść do witryny sklepu przy pomocy linku na goodie i sfinalizować transakcję. W ciągu jednego dnia roboczego od zakupu, na koncie w goodie pojawi się kwota naliczonego cashbacku (od kilku do nawet kilkudziesięciu procent kwoty dokonanych zakupów), ze statusem „Oczekujący”. Status zmieni się na „Zatwierdzony” po potwierdzeniu przez sklep poprawności transakcji. Po zebraniu min. 21 zł można je przelać na dowolne konto bankowe w Polsce. Co ważne, cashback obejmuje transakcje zakupu produktów i usług zarówno w regularnych, jak i promocyjnych cenach – łączy się z innymi zniżkami dostępnymi na platformie zakupowej goodie, oferowanymi przez sklepy internetowe objęte programem oraz ze specjalnymi zniżkami przygotowanymi specjalnie dla użytkowników goodie.

Regulamin platformy goodie jest dostępny na stronie www.goodie.pl/regulamin. Opis działania usługi goodie cashback można znaleźć pod adresem www.goodie.pl/cashback


Autor:

Millennium Goodie

Last Updated on 7 czerwca, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA